Živá voda je bohatá na elektrony

Proč jsou elektrony ve vodě důležité? Se zvyšujícím počtem elektronů klesá množství škodlivých látek v prostředí. Viry, bakterie, plísně, tyto a další škodliviny v něm jednoduše nedokáží přežít. A nejen to. V prostředí bohatém na elektrony se náš mozek dostává do tzv. alfa stavu, stává se otevřenějším a vnímavějším.

Vědci zjistili, že voda se záporným nábojem léčí mnoho chronických nemocí, poruchy trávení a symptomy reflexních poruch. Záporný náboj ionizované alkalické živé vody přitahuje kladné ionty kyselin a dokáže je v těle neutralizovat. Zničí tak škodliviny v zažívacím traktu a napravit mnohé škody.

Naproti tomu kladně nabitá voda je mírně kyselá a lze ji využívat jako dezinfekci a ke kosmetickým účelům.

Ionizací vody se tvoří molekulární vodík

Vodík je třetím nejčastějším prvkem v našem těle a je důležitou součástí naší tkáňové funkce. Dokonce tvoří životně důležitou součást naší struktury DNA, což činí vodík nepostradatelným pro lidský život. Voda je pro člověka nejběžnějším zdrojem vodíku. Chemické složení vody je dobře známý H2O vzorec, který ukazuje, že vodík je hlavním stavebním kamenem vody, který je zase nejběžnější a důležitou látkou v lidském těle. To je hlavní úloha vodíku v podpůrných organismech: pomoc při tvorbě vody, kterou zvířata, rostliny a lidé potřebují přežít.

Voda, kterou vodík pomáhá vytvářet, se používá nejen jako médium k přenosu elektrolytů v těle, ale také jako klíčová složka chemických reakcí, které tělo využívá k výrobě energie. Tento proces, známý jako hydrolýza, nastává, když tělo sklidilo energii z potravin ve formě chemikálií, jako je adenosin-5′-trifosfát nebo ATP. Energie je přímo čerpána z ATP kombinováním s vodou. Atomy vodíku a kyslíku se oddělují, uvolňují energii pro buňky těla a opětovně se spojují za vzniku dalších malých částic, jako jsou anorganické fosfáty.

Živá voda dodá Vašemu organismu vodík.

Ionizovaná voda je bohatá na minerály

Díky dnešním trendům se drasticky snižuje koncentrace minerálních látek ve vodě pomocí destilace a užívání přístrojů reverzní osmózy. Pokud však z vody odstraníme všechny minerály, dostaneme vodu mrtvou, která není pro náš organizmus ideální. Ionizátor potřebuje stejně jako lidský organismus ke své funkci minerály.

Zásaditá živá voda obsahuje všechny minerály, které jsou v obsaženy ve vstupní vodě.

Pokračovat ve čtení ⬇