Loading...
Další výhody živé vody

Další výhody živé vody

Živá voda je bohatá na elektrony

Proč jsou elektrony ve vodě důležité? Se zvyšujícím počtem elektronů klesá množství škodlivých látek v prostředí. Viry, bakterie, plísně, tyto a další škodliviny v něm jednoduše nedokáží přežít. A nejen to. V prostředí bohatém na elektrony se náš mozek dostává do tzv. alfa stavu, stává se otevřenějším a vnímavějším.

Vědci zjistili, že voda se záporným nábojem léčí mnoho chronických nemocí, poruchy trávení a symptomy reflexních poruch. Záporný náboj ionizované alkalické živé vody přitahuje kladné ionty kyselin a dokáže je v těle neutralizovat. Zničí tak škodliviny v zažívacím traktu a napravit mnohé škody.

Naproti tomu kladně nabitá voda je mírně kyselá a lze ji využívat jako dezinfekci a ke kosmetickým účelům.

 

V živé vodě je 2-3x větší obsah kyslíku než v běžné pitné vodě

Největším pramenem energie našeho organismu je kyslík. Usmrcuje nádorové buňky, škodlivé bakterie a viry a zbavuje tělní tkáně kyselých odpadních látek. Bohužel je ho méně, než by bylo třeba. Ať už je příčinou úbytku kyslíku v našem organismu rychlé ubývání kyslíkové rezervy naší planety, stravování, či nesprávné, povrchní dýchání.

Živá voda dokáže úbytek kyslíku v organismu nahradit!

 

Věděli jste, že voda upravená přístroji reverzní osmózy je kyselá?

Reverzní osmóza funguje na principu čištění vody pomocí filtrace. Voda se přefiltruje polopropustnou membránou, která však propustí ve většině případů jen molekuly vody a všechny potřebné živiny a minerály zůstanou v odpadním filtru se směsicí nečistot. Dostává se k nám potom voda, která je hodnotově srovnatelná s vodou destilovanou.

Přístroje na tvorbu živé vody pracují jinak. Odstraní všechny škodliviny a ionizační proces zajistí přítomnost prospěšných minerálů ve vodě.

 

Ionizovaná voda je bohatá na minerály

Díky dnešním trendům se drasticky snižuje koncentrace minerálních látek ve vodě pomocí destilace a užívání přístrojů reverzní osmózy. Pokud však z vody odstraníme všechny minerály, dostaneme vodu mrtvou, která není pro náš organizmus ideální.

Zásaditá živá voda obsahuje všechny potřebné minerály, které jsou v obsaženy kohoutkové vodě.