Co říkají naši zákazníci?

Voda je základ lidského žití – člověk je tvořen minimálně z 50% vodou, proto je kvalitní pitný režim jeden z nejdůležitějších aspektů životního stylu, kdy bychom se měli orientovat především na pití kvalitní čisté vody. Tím, že je Živá voda velmi chutná a navíc má měnitelné pH dle využití (na vaření, pití, oplachování…), ji považuji za vhodný pilíř ve stravování a pitném režimu každého člověka.
Bc. Martina Korejčková, DiS., reg., nutriční terapeutka
Živou vodu používám již mnoho let a přístroj Miracle Max splňuje vysoké nároky při prevenci a uzdravování nejzávažnějších onemocnění.
Často slýcháme, že jsme to, co jíme. Ale ani všechno zdravé jídlo, které sníme, nedokáže vyvážit špatnou, tj. kyselou vodu, kterou pijeme. Pořízení ionizátoru vody Miracle Max je klíčovou investicí do vlastního zdraví, kterou na základě své osobní zkušenosti všem doporučuji.
Ing. Vladimír Prokeš, poradna zdraví a odkyselení těla
Ionizátor Miracle Max je vynikajicí, mohu vřele doporučit.
MUDr. Jana Kombercová, poliklinika Modřany, Praha 4, soukromá praktická lékařka
S pitím vody z přístroje Miracle Max jsem velice spokojen.

Ostatní tekutiny piji pouze pokud jsem mimo domov bez zásob a nic jiného mi tedy nezbývá. Již po pár dnech pití byl znatelný nárůst energie a výrazně nižší
potřeba spánku.

S instalací a používáním vše naprosto v pořádku a to především díky návodu, který obsahuje naprosto vše. U nás doma se ze mě stal výčepní s povinností dodávat každému minimálně jednu lahev na den, proto si dobře rozmyslete, jak budete mluvit doma o živé vodě! Ale zdraví, kord blízkých, je přeci nejdůležitější.

Přístroj Miracle Max vřele doporučuji.

Tomáš Lesný, Chrudim, 30 let, Zdravý život a prevence
Přes 34 let se potýkám s Crohnovou chorobou (onemocnění střev) a jejími druhotnými příznaky. Po 13ti vážných operacích, zejména střev (a následně ledvin), mi zůstala jen půlka tlustého a pouze 60 cm tenkého střeva. Výsledkem bylo nedostatečné vstřebávání živin, vitamínů a minerálů. Následovala podvýživa, chudokrevnost, osteoporóza, revmatoidní artritida, jaterní léze, selháváníledvin atd. Trápily mne průjmy, píštěle, hemeroidy a celkové oslabení.

S myšlenkou „zdravé vody“ a její laickou výrobou jsem se setkal již v sedmdesátých letech, ale až nyní jsem se dozvěděl o profesionálním přístroji na našem trhu. Po zakoupení ionizátoru EDEN (na výkonnější jsem jako invalidní důchodce bohužel neměl peníze) a nasazení odkyselovací diety, která svědčí i mým ledvinám, se začaly „dít věci“. Skoro ihned se zásadně omezily průjmy, uzavřely píštěle konečníku a zklidnily hemeroidy. Zmizelo pálení žáhy a plynatost. Po počátečním točení hlavy jakoby z přebytku kyslíku jsem se na své poměry začal cítit mnohem lépe. Po měsíci užívání “Živé vody“ s odkyselovací dietou se stále cítím velmi dobře, omezily se navíc i bolesti kloubů, páteře a ledvin. Jediným „záporem pro mne“ je mírné pohubnutí. Výborné je, že se ke mně v pití živé vody (nejen pro její chuť) a částečně i v dietě přidala rodina. Ke kontrolnímu měření pH mi brzy přestaly stačit indikační papírky a zakoupil jsem elektronický měřič.

Využití ionizátorů živé vody a dietu k odkyselení těla všem vřele doporučuji a to pokud možno ještě před onemocněním. Jako důležitou vidím i změnu přístupu k práci i životu.

S budoucími zkušenostmi svého ozdravování se těmto stránkám jistě svěřím.

Jan Vlček, 65 let, Praha, Vše pro zdraví
Měsíce následující po prvním příspěvku jsem nadále dodržoval pitný režim s využitím živé vody a odkyselovací dietu (ta je téměř totožná s ledvinovou dietou). Také jsem si opatřil odkyselovací směs k užívání a začal si připravovat zásaditou koupel. K doplnění chybějících klíčových Omega 3 mastných kyselin jsem užíval kvalitní lněný olej šlehaný s tvarohem.

Tím vším jsem dosáhl dalších úspěchů při řešení neuspokojivého zdravotního stavu. Klesl mi tlak krve na normální hodnoty. Bílkoviny v moči téměř zmizely a postupné selhávání ledvin se, jak se zdá, stabilizovalo.

Přišly ale i problémy, zejména ve střetu dvou mých klíčových diet – šetřící, bezezbytkové na střeva s ledvinovou. Ty jdou zcela proti sobě. Jako rozhodující jsem si vybral ochranu ledvin a tak šla opět nežádaně trochu dolů tělesná hmotnost a nastaly mírné trávící obtíže. Zásadité koupele jsou výborné, ale ve 38⁰C teplé koupeli vydržím nejdéle 45 minut a jsem tak svěží, že se mi po koupeli ani nechce spát.

Stále cítím, že klíčové, co mi pomáhá, je pití vody připravované ionizátorem EDEN. Živé vody jsem se dosud pro výbornou chuť nenabažil a to velmi pomáhá udržet pitný režim i odkyselování organismu. Samozřejmostí je, že živou vodu používáme v rodině i k vaření čajů i pokrmů.

Jan Vlček - pokračování, 65 let, Praha, Vše pro zdraví
Jsou to necelé 2 roky zpět, co mě zcela najednou přepadly píchavé bolesti v levém boku – oblast sigmoidea, v cizině na sl. cestě-jsem obch. zást. jedné velké CZ firmy a to s tak intenzivní bolestí že jsem takřka bolestí nemohl vystoupit z auta.Následovala bezesná noc v hotelu, ranní jednání s partnerem a pak můj „úprk do ČR“ dostal jsem vysoké teploty a tak na pohotovosti mě okamžitě poslali do LF v Ostravě – zde si mne ihned nechali – konstatována divertikuloza tl. střeva – esovitá klička. I když můj stav byl dosti zlý, nemusil jsem postoupit operaci a vše vyřešily nepřetržité kapačky – téměř 14 dnů.

Jsou to necelé 2 roky zpět, co mě zcela najednou přepadly píchavé bolesti v levém boku – oblast sigmoidea, v cizině na sl. cestě-jsem obch. zást. jedné velké CZ firmy a to s tak intenzivní bolestí že jsem takřka bolestí nemohl vystoupit z auta.Následovala bezesná noc v hotelu, ranní jednání s partnerem a pak můj „úprk do ČR“ dostal jsem vysoké teploty a tak na pohotovosti mě okamžitě poslali do LF v Ostravě – zde si mne ihned nechali – konstatována divertikuloza tl. střeva – esovitá klička. I když můj stav byl dosti zlý, nemusil jsem postoupit operaci a vše vyřešily nepřetržité kapačky – téměř 14 dnů.

Na reverz jsem odešel avšak netušil že budu musit postoupit následnou nezbytnou „doléčbu“ vedle dodržování pravidel jídelníčku co mi řekli při odchodu z nemocnice. Po cca půl roce, kdy jsem nedodžoval zcela pravidla diety se mi začala objevovat krev ve stolici, opětné píchání v boku, průjmy.
Pak jsem vyhledal p. Zajíčka – lid. léčitele z Poděbrad – navštívil jej zhruba před rokem, dbal jeho pokynů životosprávy, braní léků aj. a při tomto setkání mi doporučil obrátit se na p. Starčeviče z Prahy a sehnat si ionizátor vody Živá voda a to jsem také v 05/2011 učinil.
Opravdu se dostavily positivní výsledky již po cca 1 měs. po získání ionizátoru a dbaní rad p. Zajíčka. Téměř vymizela krev ve stolici, nepíchá mě vůbec v boku, cítím se o mnoho lépe – i psychika, průjmy mám jen málo.. atd.

Tzn: Ionizátor a pití živé vody vyzvedávám, pomohlo mi to značně ke zlepšení zdravotního stavu, je mi jasné, že je to můj přítel natrvalo.

Ing. Jiří Ondračka, Ostrava, Zažívací potíže
Již v prvních dnech pití živé vody jsme se s manželem začali cítit celkově mnohem lépe a vitálněji. Živá voda doslova proniká do všech buněk našeho těla a léčí je.

Již v prvních dnech pití živé vody jsme se s manželem začali cítit celkově mnohem lépe a vitálněji. Živá voda doslova proniká do všech buněk našeho těla a léčí je.

Díky chuti vody živé vody jsme také snad poprvé doopravdy za celý život začali dodržovat správný pitný režim. Používáme ionizátor Violet na doporučení pana Jardy Veselého z týmu Živá voda a jsme velice spokojeni. Ještě jednou děkujeme.

Hana Vávrová, 63 let, Praha, Zdravý život a prevence
Předevčírem jsem držela půst a vypila asi 4 litry „čtyřky“ (myslím pH 10,8) (Miracle Max program Strong Alkaline – pozn. zivavoda.cz), díky čemuž se to obešlo prakticky bez jakýchkoli nepříznivých příznaků a narozdíl od – dříve – standardní situace jsem byla dopoledne skoro lehce euforická a přes den jsem bez problémů se soustředěním pracovala.

Ve spojení s ostropestřecovou kaší dědka kořenáře to má úplně senzační důsledky už i takto brzo. Dále mi z kořene nosu zmizel pupínek, co se mi tam před měsíci najednou objevil a uvažovala jsem o jeho likvidaci laserem. A teď jsem se zbavila i „vody“ v koleni (dávám to do uvozovek, protože to byla moje dvěstěprocentně laická diagnóza). Takže živá voda je moje nejlepší investice za posledních 54 let.

Ivana Hudcová, Petříkov u Velkých Popovic, 54 let
Mám rád vodu a je legrační kolikrát jsem opravdu snažil vypít láhev vody (na soustředění), ikdyž chutná jako plast nebo je vyloženě kyselá (obyčejná Dobrá voda, ta s tím ošklivým bledě modrým nebo růžovým obalem).

Samozřejmě dělám spoustu různých věcí pro svůj trénink, takže těžko se rozlišuje, kolik vody se podílí na zvýšení mojí celkové energie, ale živá voda má svůj nesporný podíl na mé kondici a já jsem dnes mnohem aktivnější v boji než dříve. Také jsem si všiml, že jsem zpět mnohem rychlejší než jsou mí soupeři zvyklí, a pokud mohu uzavřít tuto část zdá se to být opravdu kvůli alkalické živé vodě. Mé tělo se díky živé vodě dobře okysličuje a rychleji regeneruje – mám velkou radost, že mi to pomáhá držet můj agresivní tréninkový plán.

Hodně úspěchů! Milan

Milan Šubrt, 31 let, Praha, Sport
Již od dětství jsem dost trpěl z důvodu pylové alergie. Doktoři tvrdili, že se této alergie již nikdy nezbavím. Naštěstí neměli pravdu, ale to jsem poznal až nedávno. V poslední době mne začaly bolet kolena. Rád chodím po horách a hodně by mi scházelo, kdybych již nemohl podnikat delší trasy. Lidé po čtyřicítce si většinou povídají o svých různých nemocech a já začal mít obavu, aby i mne nějaká závažnější nemoc „nepotkala“. Nedávno zjistili doktoři rakovinu děložního čípku u mé sestry a ona musela prodělat náročné ozařování. Můj sedmdesátiletý otec má spoustu nemocí, zejména cukrovku, problémy s prostatou, artritidu, artrózu a mnoho dalších. Nikdy bych se nechtěl dožít takového stáří, abych se o sebe nedokázal sám postarat a musel být závislý na pomoci jiných. Začal jsem proto zjišťovat, co člověk dělá špatně, že je tolik různých nemocí a alergií mezi lidmi, proč tolik lidí umírá na rakoviny a jiné nemoci.

Přečetl jsem hromadu knih a moře článků na internetu. Brzy jsem zjistil, čím vším si člověk škodí. Kromě stále se zhoršujícího životního prostředí je to především nezdravá strava, stres a přijímání negativních informací ze svého okolí. Naštěstí je lidské tělo vybaveno perfektní schopností se zregenerovat a uzdravit. Tohoto nástroje však využije jen velmi malá část lidské populace, protože by si musela především odepřít spoustu nezdravých „dobrot“ a to většina lidí nedokáže. Raději předčasně umřou na nějakou nemoc a budou přitom trpět bolestmi.

Většina nemocí a alergií je způsobena z překyselenosti těla. Velkým přínosem pro mne byla kniha od Prof. Kurta Tepperweina – Pryč s kyselostí! Podle této knihy u člověka nemůže vůbec vzniknout rakovina, pokud nemá překyselené tělo. V knize je srozumitelně popsáno, co je třeba udělat, aby se člověk překyselenosti zbavil a odstranil tak spoustu zdravotních problémů včetně alergií.

Největší přínos pro mne zatím měly knížky od Dr. Normana W. Walkera. Na internetu je volně ke stažení 5 jeho titulů. Teprve po přečtení těchto knih jsem plně pochopil, proč je tolik různých nemocí mezi lidmi a co by měl člověk dělat, aby se dožil vysokého věku v plném zdraví. Sám Dr. Norman W. Walker se dožil 118 let v plném zdraví. Základ úspěchu je přitom velmi jednoduchý – pít hodně čerstvých ovocných a zeleninových šťáv a jíst pouze živou tepelně nezpracovanou syrovou stravu zejména čerstvé ovoce, zeleninu, ořechy, semínka a pod. Dnes naopak běžný člověk jí zejména mrtvou tepelně upravenou stravu, která neobsahuje žádné enzymy a vitamíny, minerály se pak tepelnou úpravou stanou anorganickými a tedy pro tělo nezpracovatelnými. Knihy popisují, jak se člověk může zbavit veškerého nahromaděného odpadu, který se postupně v těle uložil z důvodu nezdravé mrtvé stravy. Plného zdraví člověk dosáhne pouze tehdy, pokud se důkladně detoxikuje, perfektně si vyčistí vnitřní orgány zejména tlusté střevo a stane se vitarián.

Tak jsem se tedy nakonec dověděl, jak zdravě jíst. Pít jenom ovocné nebo zeleninové šťávy po celé dny nejde, proto bylo nutné najít i další dostupné zdravé pití. Např. Paul Bragg a jiní důrazně doporučovali pít pouze destilovanou vodu. Jiní zase doporučovali pít vodu připravenou pomocí reverzní osmózy. V obou případech jde o vodu zbavenou téměř veškerých anorganických minerálů, které tělu škodí. Avšak ani pití této odmineralizované vody není ideální. Náhodně jsem narazil na internetu na ionizátory vody, konkrétně na skvělou stránku www.zivavoda.cz. Po přečtení všech informací na těchto stránkách jsem musel konstatovat, že jsem konečně našel další možnost zdravého pití, kterou je živá zásaditá voda. Na daných stránkách je o japonských ionizátorech vody Chanson napsána spousta důležitých informací. Když jsem zjistil, že téměř nejdražší model používá i známý lidový léčitel Jarda Zajíček z Poděbrad, neváhal jsem ani chvíli a ionizátor vody Chanson jsem si taky pořídil.

Spokojil jsem se s nejlevnějším modelem Eden, protože jej chci používat zejména pro zdravé pití a jeho výkon a jednoduchá obsluha mi plně vyhovují. Instalace je celkem snadná a měl by ji zvládnout každý. Již první dojmy z pití živé zásadité vody byly pozitivní. Chuťově je tato voda velmi příjemná a lehká. Člověk má i psychologicky dobrý pocit z toho, že tělo dostává tu nejlepší vodu, kterou lze dnes vyrobit. Japonce jsem vždy obdivoval za jejich technický pokrok a za tyto jejich skvělé ionizátory vody je obdivuji ještě více. Ionizátory vody Chanson všem vřele doporučuji. Ionizátor Eden společně s kvalitním dvouhřídelovým odšťavňovačem byly mými nejlepšími životními investicemi.

Jan Fúrik, 47 let, Karviná, Zdravý život a prevence
Můj otec byl před lety diagnostikován cukrovkou. Jeho stav se nelepšil a vyzkoušeli jsme všechny možné léčebné metody. Často si stěžoval jak ho cukrovka omezuje v jeho aktivním životním stylu, na který byl zvyklý.

Jistě ne náhodou jsme narazili na stránky zivavoda.cz, kde jsem po tel. konzultaci pořídil mým rodičům ionizátor EDEN. Tento přístroj je nejlevnejší z řady a pro účely používání staršího páru jim plně vyhovuje. Nejlepší na něm je, že je permantně připojený k vodovodnímu kohoutku, rodiče mají hodnotu pH mají ode mne nastavenou a zamknutou funkcí LOCK na přístroji a pouze se vždy rozhodnou, zda si chtějí natočit obyčejnou nebo živou vodu přepnutím páčky na vod. baterii. Voda nejen že léčí, ale i dobře chutná. Zhruba po třech týdnech používání přístroje se otci hodnoty cukru přibližně o ¼ snížily a nyní po 3 měsících je na ½ hodnot a jeho lékař mu tvrdí, že toto tedy ještě neviděl. Samozřejmě jsem pro nás se ženou pořídil také náš vlastní přístroj, prevence je levnejší než léčba!

Netušil jsem, že existuje taková pomoc při onemocnění cukrovkou. Hodně nám to pomohlo čerpat další naději a i pozitivní životní přístup, který je ve finále inspirující i pro mou ženu.

Myslím, že můj otec bude žít o 10 let déle. Vřele doporučuji živou vodu komukoliv s chronickým onemocněním nebo i jen tomu, kdo chce zdravě a šťastně žít.

Petr Nový, 36, Kutná Hora, Cukrovka