Odstranění nečistot je asi všem známé. Věděli jste, že existuje ale i několik dalších stejně důležitých způsobů úpravy vody? Zdravá voda by neměla být pouze bez nečistot, ale měla by být alespoň mírně zásaditá, mít antioxidační vlastnosti, mít dobrou strukturu a dobrou energii. Kumulativní účinek těchto výhod může mít pro náš blahobyt dalekosáhlý přínos.

MOLEKULÁRNÍ VODÍK – DROBNÁ MOLEKULA, KTERÁ PRONIKNE DÁLE

Během posledního desetiletí se velká část výzkumu zdraví prospěšné vody zaměřila na antioxidační účinek v důsledku uvolňování molekulárního vodíku. O molekulární vodík se lidé začínají zabývat až když zjistí a ocení co nabízí. Molekulární vodík můžete získat pomocí ionizátorů vody, například Miracle Max Plus a Royale. Můžete ji také získat ve vyšších koncentracích pomocí speciálních tablet, které uvolňují vodík do vody.

DR. JILL CARNAHAN, AMERICKÝ LÉKAŘ, UVÁDÍ 15 VÝHOD PLYNOUCÍCH Z POŽITÍ MOLEKULÁRNÍHO VODÍKU, KTERÉ BYLY PROKÁZÁNY VÝZKUMEM

 1. Vodík působí jako antioxidant
 2. Vodík podporuje antioxidační systém vašeho těla
 3. Vodík je protizánětlivý
 4. Vodík může pomoci zmírnit bolest
 5. Vodík chrání vaše svaly
 6. Vodík může urychlit regeneraci související se sportem
 7. Vodík může pomoci vyrovnat pH krve
 8. Vodík ovlivňuje buněčnou modulaci
 9. Vodík je neuroprotektivní
 10. Vodík chrání před metabolickými poruchami
 11. Vodík zvyšuje vaše mitochondrie
 12. Vodík chrání před poškozením DNA
 13. Vodík může uklidnit alergické reakce
 14. Vodík chrání před rakovinou
 15. Vodík chrání orgány

Molekulární vodík je malá molekula, která pronikne i tam, kam jiné antioxidační molekuly nemohou. Nejlepší možností je pít vodu s molekulárním vodíkem v každý den.

Nejjednodušší věci, které můžeme udělat pro naše blaho, jsou často věci, které mohou mít největší dopad. Byli jsme připraveni věřit, že komplexní léky jsou nezbytné, ale stále více vidíme, že přicházejí s vysokou cenou, pokud jde o naše dlouhodobé zdraví a kvalitu života.

Líbí se Vám tento článek? Sdílejte ho s přáteli.